Tekstil Taşıma Torbaları
Tekstil Taşıma Torbalarında Stoklarımız Tükeniyor Acele Edin.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Çadırteks Hakkımızda

 

Firmamız Çadırteks Çadır Branda Tente San. ve Tic. Ltd. Şti adı ile hizmet vermektedir. 1994 yılında kurulan firmamız, kuruluş tarihinden bu yana özenli bir şekilde çalışmakta ve çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Uyguladığımız kalite politikası ve hizmet standartlarımızın yüksekliği sayesinde geniş çevreler tarafından tercih edilmekteyiz.

 

Firmamız bünyesinde alanında deneyimli ve profesyonel seviyede çalışan personeller yer almaktadır. Personellerimiz aracılığı ile çeşitli branda işleri, çadır işleri itina ile yapılmakta ve son derece kısa süreler içerisinde teslim gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız ürünler arasında şantiye çadırları da yer almaktadır. Geniş alanlar için tercih edilebilecek olan şantiye çadırları Çadırteks adlı firmamız tarafından itina ile üretilebilmektedir. Kamp için üretilen çadırlara ek olarak, tenis kortları ve restoran için de güneşlik üretilebilmektedir.

 

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünler arasında branda da yer almaktadır. Pikaplar için kullanılabilecek olan brandalara ek olarak kamyonlarda, tırlarda ve kamyonetlerde de kullanılabilecek brandalar üretilmektedir. Otomobillerin korunması amacı ile tasarlanmış olan dış örtüler de tarafımızdan itina ile üretilmektedir. Ürünlerin kaliteli tekstil ürünlerinden imal ediliyor olmasından dolayı uzun süreli kullanım gerçekleştirildiğinde otomobillerin boyasına veyahut da yapısına herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. Bu sayede rahat ve güveni bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Son teknolojinin kullanılması ile üretilen materyaller arasında depo çadırları da yer almaktadır.

 

Şantiyelerde kullanılabilmesi için üretilen depo çadırları, çok amaçlı kullanılabilmesi için izoleli olarak da üretilebilmektedir. Soğuk günlerde ekipmanların daha iyi korunabilmesi amacı ile kalın tekstil ürünlerinin tercih edilmesi ile hazırlanmış olan brandalar ve çadırlar tercih edilebilmektedir. Firmamız tarafından hazırlanan ve özenli bir şekilde üretilen çadırlar sert rüzgara ve doğa koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. İzole edilmiş olan çadırlar her türlü soğuk iklimde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

 

Firmamız aracılığı ile sosyal tesislerin oluşturulması için çeşitli çadırlar üretilebildiği gibi, havuz brandalarının da üretim işleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede son derece çeşitli alanlarda üretim yapılmakta ve bölge genelinde çok fazla miktarda kişiye erişim sağlanmaktadır. Verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırmamız sayesinde kısa süreler içerisinde İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda sipariş aldık.

 

Özenli ve dikkatli gerçekleştirilen işçilik sayesinde siparişler kısa süreler içerisinde teslim edilmekte ve belirtilen mekana direkt olarak yerleştirilmekte, kurulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin fazlasıyla önemli olmasından dolayı da hedefimiz öncelikle müşterilerin aldıkları hizmetten memnun kalmasıdır.