Tekstil Taşıma Torbaları
Tekstil Taşıma Torbalarında Stoklarımız Tükeniyor Acele Edin.
TÜMÜNÜ GÖR

Branda Ve Tenteler

Branda Ve Tenteler

Branda Ve Tenteler

 

Tamamen kaliteli bir yapı altında üretimleri gerçekleştirilen ve özellikle de tüm farklı hava koşullarına karşı birebir direnç gösteren branda çeşitleri, değişik amaçlar altında kullanım gösterebilmektedir. Özellikle işlek bir cadde üzerinde yarım şeklinde hazırlanmış brandalar dükkanların önünde bir su birikintisi oluşmasına veya bir takım fiziksel durumlara karşı dükkânın camının zarar görmesine önlem alabilmektedir.

 

Ayrıca güneşin sıcak ultraviyole ışınlarından da yine koruma imkânı sunmaktadır. Tabii bu gerçekleştirilirken görsel anlama da hoş bir estetik izlenim uyandıran farklı şekillerde tasarımlar da yapılabilmektedir. Bu sayede müşteriye karşı ayrıca daha zengin ve güvenilir bir izlenim yaratma imkanı elde edilebilmektedir.

 

Farklı Kullanım Alanları İle Tente Çeşitleri

 

Günümüzde büyük bir öneme sahip olan ve birçok farklı alanda kullanım imkanı sunan tente modelleri, yüzlerce model ve çeşit kapsamında özel kumaşlar altında üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle de yaz ayları geldiği zaman değişik cafe veya restoranlar adına büyük bir öneme sahip olan tenteler, birbirinden farklı şekiller kapsamında üretimleri yapılmakta ve müşterinin rahat bir şekilde güneşten korunarak veya yağmurlu havalarda rahatlıkla oturmalarına imkân sunmaktadır. Üstelik ön kısımlarına yazılacak olan reklam seçenekleri kapsamında da müşteri potansiyeli çok daha yüksek bir noktaya çıkarma şansı bulunabilmektedir.

 

Özel İmalat Tente ve Branda Modelleri

 

Kişisel isteklere bağlı olarak birbirinden farklı ölçü ve boyutlarda özel imalat olarak üretimleri gerçekleştirilen fabrikasyon tente ve branda modelleri, kaliteli kumaş yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım şansını da yanında getirmektedir. Avrupa akrilik ve yerli akrilik olmak üzere farklı seçenekler altında üretimleri sağlanan yüzlerce renk ve çeşit kapsamında kaliteli bir hizmet alınabilmektedir.

 

Uzun yıllar herhangi bir sorun yaratmayan ve büyük bir dayanıklılık gösteren tente branda modelleri, montajı yapılacak alanlara göre farklı boyutlarda ve ölçülerde üretimleri gerçekleştirilmektedir.

14 Şubat 2018
3.145 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?